JOH!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavenie

+13
sakuL
check
cimohutka
Oneasko
ricci
klepac
Joe0011
Mr.Angel
legolas380
Tomas1
Lubko26
3star
Ondro Drtič
17 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Predstavenie Empty Predstavenie

Odoslať  Ondro Drtič Ne máj 25, 2008 6:35 pm

Možno viacerí budú pokladať túto tému za zbytočnú, ale je dôležité, aby sme sa tu trochu popredstavovali, aby sme mohli získať o každom nejakú predstavu. Píšte ako sa voláte, alebo ani nemusíte svoje meno, ale aspoň nejaké veci, podľa ktorých vás možno identifikovať Very Happy , záľuby, charaktery, hudba, hocičo....aj keď dá sa nazvať, že je toto téma na odviazanie, ale je to dosť dôležité Surprised
Ondro Drtič
Ondro Drtič
Druid Lektvarvarič
Druid Lektvarvarič

Počet príspevkov : 34
Age : 35
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  3star Ne máj 25, 2008 6:41 pm

Tato tema ma vzdy bavila Very Happy
Vdaka Ondro Wink
Takze ja som Miro z mesta Šurany, což je jedno z mala nemadarskych miest na juhu nasej prekrasnej krajiny Smile
Mam 18, takže požívanie alkoholu už u mňa nieje trestne Smile . Mimochodom ano, bavi ma to menej ako ked som nemal 18...
Moje záľuby....
1.) Opekacky, party, koncerty, Oheň
2.) Metal music, vacsinou spojene s prvym bodom:)
3.) Gitara, vacsinou spojene s druhym a castou prveho bodu
4.) Zeny....niesom na kozate ale na male, krehke s krasnymi zadkami:) zvacsa brunetky
5.) Som celkovo aktivny sportovec.....posilka, IN LINE, bicykel, rekreacny futbal, rekreacny hokej
Toť všio Wink
Teším sa na dalšie prispevky!!!
3star
3star
Gangsta výpalník
Gangsta výpalník

Počet príspevkov : 118
Age : 34
Location : Atlantída
Registration date : 02.05.2008

http://www.redtube.com

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Lubko26 Ne máj 25, 2008 6:48 pm

ahoj som Lubo a som travian maniak Very Happy

Lubko26

Počet príspevkov : 4
Registration date : 21.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  3star Ne máj 25, 2008 6:50 pm

Ahoj Lubo....
ako na liečení Smile
3star
3star
Gangsta výpalník
Gangsta výpalník

Počet príspevkov : 118
Age : 34
Location : Atlantída
Registration date : 02.05.2008

http://www.redtube.com

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Tomas1 Ne máj 25, 2008 7:00 pm

Ja som Tomáš, som z Martina, mám 15 a bavia ma podobné veci ako 3stara ale pridal by som ešte hokej (iba ako fanušik MHC Very Happy ) a lyžovanie ktoré je u mna na 1. mieste v tých športoch Smile (na 2. je bike) Very Happy
....takže to je asi tak všetko
Tomas1
Tomas1

Počet príspevkov : 64
Age : 31
Location : Martin
Registration date : 08.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Tomas1 Ne máj 25, 2008 7:03 pm

3star napísal:Tato tema ma vzdy bavila Very Happy
Vdaka Ondro Wink
Takze ja som Miro z mesta Šurany, což je jedno z mala nemadarskych miest na juhu nasej prekrasnej krajiny Smile
Mam 18, takže požívanie alkoholu už u mňa nieje trestne Smile . Mimochodom ano, bavi ma to menej ako ked som nemal 18...
Moje záľuby....
1.) Opekacky, party, koncerty, Oheň
2.) Metal music, vacsinou spojene s prvym bodom:)
3.) Gitara, vacsinou spojene s druhym a castou prveho bodu
4.) Zeny....niesom na kozate ale na male, krehke s krasnymi zadkami:) zvacsa brunetky
5.) Som celkovo aktivny sportovec.....posilka, IN LINE, bicykel, rekreacny futbal, rekreacny hokej
Toť všio Wink
Teším sa na dalšie prispevky!!!

myslíš spojenie červeno vyznačených??? Very Happy
Tomas1
Tomas1

Počet príspevkov : 64
Age : 31
Location : Martin
Registration date : 08.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Ondro Drtič Ne máj 25, 2008 7:59 pm

takže aj ja prispejem bounce
Som Ondro z Nitry - krásne slovenské kultúrne mesto s bohatou históriou, Mc Donaldom a 2, 3 obchodnými centrami Very Happy
Moje záľuby - kreslenie, počúvanie hudby, skladanie hudby, hranie PC a spoločenských hier Surprised
Rád počúvam adrenalínovú hudbu, predovšetkým metal a hlavne trash metal Twisted Evil (Metallica, Sepultura, Anthrax, Slayer, Kreator, Pantera...)
Čo sa týka športu, tak moc nešportujem, rád si ale občas zabehám alebo zabicyklujem a keď tak rád zahrám streetball Basketball
čo sa týka sledovania športu, tak rád sledujem MS v hokeji a olympijské hry (som zvedavý, čo vymyslia číňania Razz )
Hrám v začínajúcej kapele, teda ja som začínajúci Very Happy a myslím, že sa bude dariť Very Happy
to je asi tak všetko
Ondro Drtič
Ondro Drtič
Druid Lektvarvarič
Druid Lektvarvarič

Počet príspevkov : 34
Age : 35
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  3star Ne máj 25, 2008 9:23 pm

Tomas1 napísal:
3star napísal:Tato tema ma vzdy bavila Very Happy
Vdaka Ondro Wink
Takze ja som Miro z mesta Šurany, což je jedno z mala nemadarskych miest na juhu nasej prekrasnej krajiny Smile
Mam 18, takže požívanie alkoholu už u mňa nieje trestne Smile . Mimochodom ano, bavi ma to menej ako ked som nemal 18...
Moje záľuby....
1.) Opekacky, party, koncerty, Oheň
2.) Metal music, vacsinou spojene s prvym bodom:)
3.) Gitara, vacsinou spojene s druhym a castou prveho bodu
4.) Zeny....niesom na kozate ale na male, krehke s krasnymi zadkami:) zvacsa brunetky
5.) Som celkovo aktivny sportovec.....posilka, IN LINE, bicykel, rekreacny futbal, rekreacny hokej
Toť všio Wink
Teším sa na dalšie prispevky!!!

myslíš spojenie červeno vyznačených??? Very Happy


To by som musel byt straaaaaaasne moc ozraty Very Happy

k tomu hokeju a lyzovaniu, tak to mame podobne Wink akurat, ze ja nie som fanusikom ziadneho hokejoveho muzstva Very Happy
3star
3star
Gangsta výpalník
Gangsta výpalník

Počet príspevkov : 118
Age : 34
Location : Atlantída
Registration date : 02.05.2008

http://www.redtube.com

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  3star Ne máj 25, 2008 9:25 pm

Ondro Drtič napísal:takže aj ja prispejem bounce
Som Ondro z Nitry - krásne slovenské kultúrne mesto s bohatou históriou, Mc Donaldom a 2, 3 obchodnými centrami Very Happy
Moje záľuby - kreslenie, počúvanie hudby, skladanie hudby, hranie PC a spoločenských hier Surprised
Rád počúvam adrenalínovú hudbu, predovšetkým metal a hlavne trash metal Twisted Evil (Metallica, Sepultura, Anthrax, Slayer, Kreator, Pantera...)
Čo sa týka športu, tak moc nešportujem, rád si ale občas zabehám alebo zabicyklujem a keď tak rád zahrám streetball Basketball
čo sa týka sledovania športu, tak rád sledujem MS v hokeji a olympijské hry (som zvedavý, čo vymyslia číňania Razz )
Hrám v začínajúcej kapele, teda ja som začínajúci Very Happy a myslím, že sa bude dariť Very Happy
to je asi tak všetko


vies, co je dobre.....myslim hudbu Very Happy
a co kreslis?? upni nam sem nejake tvoje vytvory
3star
3star
Gangsta výpalník
Gangsta výpalník

Počet príspevkov : 118
Age : 34
Location : Atlantída
Registration date : 02.05.2008

http://www.redtube.com

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty ja som lukasko

Odoslať  legolas380 Ne máj 25, 2008 9:25 pm

takze rad sportujem, hravam futbal v miestnej slabuckej lige, hokejbal, hokej,floorbal,basketball,ping pong.
hudba- pocuvam hlavne take gitarove vecicky-red hot chilli peppers,system of a down.
rad hravam counter-strike...
ja som pre zmenu fanusik Dukly Trencin(snad na mna tomas nezautoci ze tuto sezonu),a este ked sme pri tej hudbe ja mam doma kapelu ale nehram v nej(nie som cigan ze by nas tolko bolo)iba brat s kamaratmi
studujem elektrotechniku

legolas380

Počet príspevkov : 18
Registration date : 08.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  3star Ne máj 25, 2008 9:27 pm

legolas380 napísal:takze rad sportujem, hravam futbal v miestnej slabuckej lige, hokejbal, hokej,floorbal,basketball,ping pong.
hudba- pocuvam hlavne take gitarove vecicky-red hot chilli peppers,system of a down.
rad hravam counter-strike...
ja som pre zmenu fanusik Dukly Trencin(snad na mna tomas nezautoci ze tuto sezonu),a este ked sme pri tej hudbe ja mam doma kapelu ale nehram v nej(nie som cigan ze by nas tolko bolo)iba brat s kamaratmi
studujem elektrotechniku

papričky a system, su skvele kapely Wink
3star
3star
Gangsta výpalník
Gangsta výpalník

Počet príspevkov : 118
Age : 34
Location : Atlantída
Registration date : 02.05.2008

http://www.redtube.com

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Mr.Angel Ne máj 25, 2008 9:36 pm

zdarec jsem Miroslav Hrnčíř z Čr.Je mi 15.Hudba:metal,rock.Hraju florbal.Alkohol ještě nemůžu legálně ale na to seru takže s kamošama pijem.tot vše. Razz Razz Razz
Mr.Angel
Mr.Angel

Počet príspevkov : 2
Age : 30
Registration date : 25.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  3star Ne máj 25, 2008 9:38 pm

Mr.Angel napísal:zdarec jsem Miroslav Hrnčíř z Čr.Je mi 15.Hudba:metal,rock.Hraju florbal.Alkohol ještě nemůžu legálně ale na to seru takže s kamošama pijem.tot vše. Razz Razz Razz
Nazdar Miroslave.....já su taky Miroslav...ale z SR Smile
3star
3star
Gangsta výpalník
Gangsta výpalník

Počet príspevkov : 118
Age : 34
Location : Atlantída
Registration date : 02.05.2008

http://www.redtube.com

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Joe0011 Ne máj 25, 2008 10:30 pm

cafte ja som jožo, som z topoľčian, mam 18 rokov, počuvam hip-hop a dram, a jazdim na biku (dirt a street)

Joe0011

Počet príspevkov : 1
Registration date : 25.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty predstavenie

Odoslať  klepac Ne máj 25, 2008 11:15 pm

Nazdar, som Peter, pochadzam z Michaloviec, ale pracujem na Sliaci, mam 25 rokov a travian hram tak trochu z nudy (dost to pomaha a som tu dost casto ) Very Happy Razz Zo zalub: sport (viacej druhov, tak to nebudem rozpisovat), hudba (vseobecne) a ked mam cas tak si vyrazim do prirody alebo do krcmy Twisted Evil

klepac

Počet príspevkov : 4
Registration date : 21.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  ricci Ne máj 25, 2008 11:24 pm

cao. Som z Prešova, mám sa fajn ked nemusím do školy. Ale aj tam to ujde. mám 12 rokov , rád hrám travian, práve končím speed3. DS sa rozširuje a mna to teší.

ricci

Počet príspevkov : 6
Registration date : 06.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Oneasko Po máj 26, 2008 12:19 am

Ahojte, ja som ten ktory u vas doma zaklope a vaša mama povie ze to bol len postar, ale ja nie som postar ale...ale nositel dobrej nalady pre vase mamicky, takze ak vam niekto povie ze ste od postara, mozno v tom nieco bude. No a som z Dunajskej Stredy, ano je to madarske mesto a ak ma bude niekto chciet poslat za dunaj, tak ja ho v pohode mozem poslat pod dunaj, a na kamen ktory ho bude tahat ku dnu vyrijem VLASTENEC... Rolling Eyes
moj vek vas vobec trapit nebude, takze mam rad zeny, pripajam sa k 3starovmu bodu č.4, hudbu, baby, jahodovy dzus, slečny, party, a neviem ci som uz spomenul tie co nevedia nikdy co chcu, no tie dievcata.
Hram travian na sk3 tam som zacinal s vodebautom, chcem len pripomenut ze bezomna by sa do imperia nikdy nedostal a teraz by uz boli jeho dedinky davno rozobrane a teraz je z neho pomaly zijuca legenda...to je vše, jaaj a vsetkym Pi mo kar... Rolling Eyes
Oneasko
Oneasko

Počet príspevkov : 19
Registration date : 02.05.2008

http://joinourhomelands.ephpbb.com

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  cimohutka Po máj 26, 2008 10:54 am

cau cau tak ja som Ondrej ale kazdy ma vola Cimo,som z Niznej Hutky to je velmi blizko Kosic, mam 20 rokov a studujem na Technikcej Univerzite v Kosiciach, moje zaluby su auto-moto to znamena ze auta a motorky aktivne :-) opravujem a tiez sa zucastnujem pretekov konkretne motocross tu v okoli Kosic mame Cassovia cup tak len tak rekreacne :-) a hudba?? no tak vsetko co hraju v radiu lebo radio mi robi spolocnost v garazi :-) a alkohol mi nechyba ale ked niesom sofer tak to zvykne dopadnut velmi zle :-)
cimohutka
cimohutka

Počet príspevkov : 3
Registration date : 08.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  check Po máj 26, 2008 12:24 pm

Ja som z Galanty, ale von chodim hlavne v Sali, kedze som tam vyrastal:)). Momentalne pracujem ako informatik MSSR. No a pred tyzdnom som ziskal titul Bc. z odboru personalny manažment:)). Na party sa najlepsie zabavim na house alebo techne, ale ked je clovek "chyteny" na style hudby az tak nezalezi:)). Zo sportov si obcas rad zahram tenis. A travian beriem tak lightovo:)).

check

Počet príspevkov : 2
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Lubko26 Po máj 26, 2008 12:55 pm

Lubko26 napísal:ahoj som Lubo a som travian maniak Very Happy

Liečebnu kuu som zial este nezahajil Razz

Lubko26

Počet príspevkov : 4
Registration date : 21.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  sakuL Po máj 26, 2008 3:19 pm

Ja sa volám Lukáš, pochádzam z Levoče a mám 16 rokov. Veľmi obľubujem hrávanie počítačových hier, často je to Counter-Strike, no i iné (vrátane Travianu), sledovanie a hrávanie futbalu (Liga majstrov nemá chybu, no slovenský futbal radšej prepnem Very Happy ), aktívne sa venujem zlepšovaniu reflexov pri CS a taktiež mám rád bojové umenia. Keďže v Levoči sa nehraje hokej na vôbec žiadnej úrovni, paradoxne fandím Slovanu BA a prikláňam sa k názoru, že Red Hot Chilly Pepers sú skvelí

sakuL

Počet príspevkov : 3
Registration date : 07.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  lundqvist.ak Po máj 26, 2008 3:41 pm

ja som adrian z michaloviec . mam 13 rokov. chodim do triedy z Dragon rider. moje zaluby su hokej , futbal , tenis- vsetky tieto sporty aj rad sledujem. este mam rad akcne filmy a som fanusikom HC KOSICE , OTTAWA SENATORS, MANCHESTER UNITED a INTER MILANO. travian hram od zimy a zacal ma bavit. najviac sa mi dari na sk7

lundqvist.ak

Počet príspevkov : 10
Age : 29
Registration date : 21.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  lundqvist.ak Po máj 26, 2008 3:42 pm

este dodam ze na futbale aj hokeji som brankar

lundqvist.ak

Počet príspevkov : 10
Age : 29
Registration date : 21.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  lundqvist.ak Po máj 26, 2008 3:54 pm

cimohutka napísal:cau cau tak ja som Ondrej ale kazdy ma vola Cimo,som z Niznej Hutky to je velmi blizko Kosic, mam 20 rokov a studujem na Technikcej Univerzite v Kosiciach, moje zaluby su auto-moto to znamena ze auta a motorky aktivne :-) opravujem a tiez sa zucastnujem pretekov konkretne motocross tu v okoli Kosic mame Cassovia cup tak len tak rekreacne :-) a hudba?? no tak vsetko co hraju v radiu lebo radio mi robi spolocnost v garazi :-) a alkohol mi nechyba ale ked niesom sofer tak to zvykne dopadnut velmi zle :-)

aj ja mam take zaluby auto-moto len ze aktivne nepretekam

lundqvist.ak

Počet príspevkov : 10
Age : 29
Registration date : 21.05.2008

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  3star Po máj 26, 2008 7:48 pm

klepac napísal:Nazdar, som Peter, pochadzam z Michaloviec, ale pracujem na Sliaci, mam 25 rokov a travian hram tak trochu z nudy (dost to pomaha a som tu dost casto ) Very Happy Razz Zo zalub: sport (viacej druhov, tak to nebudem rozpisovat), hudba (vseobecne) a ked mam cas tak si vyrazim do prirody alebo do krcmy Twisted Evil

Priroda a krcma....alebo krčma v prírode....skvelé Wink
3star
3star
Gangsta výpalník
Gangsta výpalník

Počet príspevkov : 118
Age : 34
Location : Atlantída
Registration date : 02.05.2008

http://www.redtube.com

Návrat hore Goto down

Predstavenie Empty Re: Predstavenie

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.